Wyniki - Maks Matematyczny VII



Podsumowanie VII edycji konkursu Maks Matematyczny

1. Laureaci
Prezentujemy listę uczniów, którzy zajęli pierwsze 5 miejsc w kraju w swoich kategoriach wiekowych, wraz z liczbą punktów. W przypadku tego samego wyniku punktowego, o miejscu decydował lepszy wynik z obu zadań, a jeśli ten był równy, to czas jego osiągnięcia.

Poziom Miejsce Uczeń Punkty Szkoła Miejscowość
SP21Dmytów Przemysław418Szkoła Podstawowa nr 2Ziębice
SP22Karpierz Paweł370Niepubliczna Szkoła Podstawowa HORYZONTBolechowice
SP23Kepal Bartek288Szkoła Podstawowa nr 97Warszawa
SP24Sowiński Piotr270Szkoła Podstawowa nr 2Ziębice
SP25Kulczycki Bruno266Szkoła Podstawowa nr 382Warszawa
SP31Śmietanko Mateusz852Szkoła Podstawowa nr 382Warszawa
SP32Podpłomyk Jawor538Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STOCzęstochowa
SP33Kłosek Dorian496Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 "Nasza Szkoła"Zabrze
SP34Olszówka Oscar452Szkoła Podstawowa nr 382Warszawa
SP35Wankiewicz Wojtek450Szkoła Podstawowa nr 5Ozorków
SP41Wojtowicz Miłosz840Szkoła Podstawowa nr 3Bolesławiec
SP42Gulan Feliks756No Bell Szkoła Podstawowa MontessoriKonstancin-Jeziorna
SP43Ożóg Szymon752Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaRzeszów
SP44Ochalik Sebastian688Zespół Szkolno- PrzedszkolnyTuszów Narodowy
SP45Kondek Szymon638Szkoła Podstawowa nr 1Skawina
SP51Piróg Paweł920Szkoła Podstawowa Nr 92Kraków
SP52Wróblewski Szymon900Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 Opole
SP53Bukat Aleks862Szkoła Podstawowa nr 1Szklarska Poręba
SP54HoŁysz Gabriel822Szkoła Podstawowa nr 13Jelenia Góra
SP55Rusin Jeremi744Szkoła Podstawowa nr 164Kraków
SP61Tórz Maciej1330Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Bonum FuturumTulce
SP62Mierzwa Paweł930Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1Nisko
SP63Osuch David920NIepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da VinciKsiążenice
SP64Lebryk Dawid894Szkoła PodstawowaZalasowa
SP65Wąsowicz Witold890Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 STOWarszawa
SP71Siedlecki Michał1404Szkoła Podstawowa nr 56Szczecin
SP72Niewęgłowski Bruno970Niepubliczna Szkoła Podstawowa Moja Szkoła im.Wandy ChotomskiejŁomianki
SP73Kania Kacper966Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoDobczyce
SP74Giemza Bazyli932Szkoła Podstawowa nr 220Warszawa
SP75Kunisz Jan918Szkoła PodstawowaJanówek Pierwszy
SP81Salata Krzysztof1108Szkoła Podstawowa nr 27Kraków
SP82Żurek Jan1028Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STOWarszawa
SP83Kozłowski Remigiusz984Szkoła Podstawowa nr 35Rybnik
SP84Kozarzewski Bartosz946Szkoła Podstawowa nr 97Warszawa
SP85Czerniak Maksymilian932Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STOTarnów
G31Skiba Łukasz1232Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami IntegracyjnymiSiedlce
G32Przystasz Jakub1050Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej JadwigiJarosław
G33Mokrzycki Michał1016Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin
G34Pachucki Joachim1012Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 STOWarszawa
G35Pawlik Adrian990Szkoła Podstawowa nr 36 z oddziałami integracyjnymiBielsko-Biała
LO11Kamasa Marcin1268Katolickie Liceum OgólnokształcąceSzczecin
LO12Miszczak Mikołaj936I Liceum OgólnokształcąceSłupsk
LO13Opaliński Kacper912I Liceum OgólnokształcąceZduńska Wola
LO14Matys Adam906I Liceum OgólnokształcąceBytom
LO15Gałuszka Tomasz894I Liceum Ogólnokształcące im. St. StaszicaJastrzębie-Zdrój
LO21Hoffa Karolina1654I Liceum OgólnokształcąceWągrowiec
LO22Olender Tomasz1390VII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
LO23Winiecki Radosław910I Liceum OgólnokształcąceWągrowiec
LO24Miksa Dawid894Technikum nr 2 im. ks. prof. J. TischneraŻory
LO25Mackiewicz-Kubiak Aleksander880II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoSopot
LO31Hajzyk Agata1112Technikum nr 2 im. ks. prof. J. TischneraŻory
LO32Libera Krzysztof1036I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPszczyna
LO33Solak Katarzyna910II Liceum OgólnokształcąceBiłgoraj
LO34Kirylau Pavel884Zespół Szkół Licealno - TechnicznychKluczbork
LO35Dyjan Władysław854I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza SłowackiegoCzęstochowa


2. Nagrody
Pula nagród wyniosła około 52 tys. złotych! Nagrody postaramy się przekazać do szkół na początku kwietnia 2019. W skład puli weszły następujące nagrody:
* 12 obozów naukowych "Mogalo CAMP" o wartości około 12 tys. zł
* Nagrody gotówkowe o łącznej wartości około 5 tys. zł
* Vouchery LOGI o łącznej wartości około 5 tys. zł
* Czasopisma Logi-Mix oraz mini książeczki łamigłówkowe i gadżety (dla wszystkich szkół, gdzie startowało co najmniej 10 uczestników oraz wybranych uczniów z wynikiem „bdb”) około 15 tys. zł
* Medale, dyplomy o łącznej wartości około 5 tys. zł
* Darmowe udziały w VII edycji konkursu MAKS MATEMATYCZNY o łącznej wartości około 8 tys. zł
* Nagrody w kategorii "Nauczyciel" o łącznej wartości około 2 tys. zł

3. Progi
W konkursie 10% najlepszych uczestników w każdej kategorii zostało uznanych jako "wynik bardzo dobry", kolejne 15% uczniów wyróżniono "wynikiem dobrym". Aby osiągnąć te wyróżnienia, należało osiągnąć następujące liczby punktów:

Kategoria Bardzo dobry Dobry
SP2197155
SP3325211
SP4337247
SP5473367
SP6575463
SP7601495
SP8685559
G3697609
LO1693527
LO2701553
LO3671535


4. Uczestnicy
Ostatecznie w konkursie wzięło udział blisko 7 000 uczniów z około 900 szkół.


Średnie wyniki w kategoriach:


Średnie wyniki w poszczególnych zadaniach:



Zapraszamy do udziału w październiku 2019 w VIII edycji konkursu Maks Matematyczny!


Nasze zawody wywodzą się z pasji do nauki. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, a także jeśli trzeba, podeślemy dodatkowe materiały i informacje dla zainteresowanych.